kedd, 17 április 2018 19:24

Magasabb célok a keresztény újságírásban

„Magasabb célok a keresztény újságírásban"

Az Evangelical Press Association (Evangélikus Sajtó Egyesület) a Holiness Today-t második hellyel tüntette ki az „Év ügye” kategóriában egy gyűlésen a floridai Orlandóban április 6-án.

Ezt a díjat egy, a „megemlékező Reformáció” kiadványban olvasható cikk miatt nyerte el, ami 2017 szeptember és októberében jelent meg.
    Az egyik zsűri ezt mondta: „A cikk barátságos hangvétele tökéletesen beteljesíti a célját. Nemvárt, de igen hatásos szerkesztői választás volt a Holiness Today részéről, hogy egy katolikus lelkész fejtse ki a véleményét az ökumenikus optimizmusról.
    A Holiness Today hálás azért a lehetőségért, hogy a Názáreti Egyházat képviselheti azáltal, hogy Istenről szóló történeteket osztanak meg a világgal az írókból és olvasóból álló hálózatuk segítségével.

Fordította Ifj. Veres Gábor

Megjelent: 177 alkalommal Utoljára frissítve: szerda, 25 április 2018 12:58