Aktuális híreink

• 1

Idei táborunk 2022. július 11-15. között kerül megrendezésre Telkibányán az Aranybánya Üdülőparkban.

Fiatal házasok napja.

2022. május 7.

Kisvárdai templom.

Tavaszi NNI nap.

Téma: Lelki építkezés.

Jelentkezés a gyülekezeti NNI vezetőknél.

Imádkozzunk az Ukrán és Orosz egyházkerületért, a két ország közötti háborús helyzetért. Mindkét oldalon testvérek vannak, a szívünk nehéz... Imádkozzunk békéért!

A LELKI ÉPÍTKEZÉS éve.
"Mert mi Isten szolgálatában állunk..." 1Korintus 3, 9

Kerületi szolgálati nap.

2022. március 5., Debrecen.

Téma: Lelki építkezés

„Azt akarom tehát, hogy a férfiak mindenütt bűntől tiszta kezeket felemelve imádkozzanak harag és kételkedés nélkül. Ugyanígy az asszonyok is, tisztességes öltözetben, szemérmesen és mértékletesen ékesítsék magukat, ne hajfonatokkal és arannyal, gyöngyökkel vagy drága ruhával, hanem azzal, ami az istenfélelmet valló asszonyokhoz illik: jó cselekedetekkel.” 1Tim 2:8-10.

Hajdúsági Aliansz imahét 2022.01.16-23.

A vasárnapi alkalmak 16:00-tól, a hétközi alkalmak 18:00-tól kezdődnek.
Mindenkit szeretettel várunk, a hét minden alkalmára, a résztvevő gyülekezetekbe, hogy közösen építsük az Isten országát ebben a szétszabdalt, meghasonlott világban!

„Arról fogja megtudni mindenki, hogy az én tanítványaim vagytok, ha szeretitek egymást.” Jn 13:35

TANÍTVÁNYSÁG ÉVE: BÁRHOVÁ IS VEZET
Folytatódik a tanítványság éve és mottója 2021-ben.
"Bárhová is vezet" - Isten iránti teljes hittel és bizalommal, együtt kövessük Krisztust 2021-ben is!